[vc_row][vc_column][rev_slider alias=”startoagerus”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Firma Aknapesu OÜ asutati juulis 2007. aastal. Ettevõte on spetsialiseerunud akende ning fassaadide professionaalsele pesule eramutes, korterites, büroohoonetes, võõrastemajades ja hotellides, samuti riigiobjektides üle kogu Eesti.

Töid teostatakse suvalisel kõrgusel igasuguse keerukusastmega, seejuures kasutatakse kõikvõimalikke redeleid, tõstemehhanisme ja ka tööstusliku alpinismi tehnikat.
Kõik töötajad on suurepärases füüsilises vormis, nad on sertifitseeritud ja läbinud ohutustehnika kursuse, neil on üle 10 aasta töökogemust.
Teostatavate tööde keerukuse ja ohtlikkuse tõttu on firmal Aknapesu OÜ kehtiv kolmanda isiku vastutuskindlustuse poliis kindlustusseltsilt ERGO Insurance SE.
Me pakume kahte peamist lahenduse tüüpi, seda nii hinna kui ka lõpptulemuse kvaliteedi suhtes.

 

1. Klassikaline variant

See on käsitsi sooritatav ja tõenäoliselt kõige tõhusam aknapesu variant, kus kasutatakse professionaalseid instrumente, mitmesuguseid keemilisi vahendeid, mõnel juhul isegi happeid, eesmärgiga eemaldada sissesööbinud tõrksat mustust ja lupja.

Nimetatud meetodi kasutamisel anname me 100% garantii, et aknad tulevad absoluutselt läbipaistvad ja kirkad, pesuvee jälgedeta. Aknaraamid, aknapõsed ja aknalauad tulevad samuti kenasti klantsitud.

 

2. Säästuvariant

Teleskoopsüsteemi abil vee püsiva pealeandmisega akende ja fassaadide pesuks kõrgusel kuni 20 meetrit.
Nimetatud meetod on tõhus vaid aknaklaaside regulaarsel pesul (kord kuus) ja see eemaldab vaid kergemat sorti määrdumist, näiteks tolmu.

Sellisel pesuviisil on ka omad miinused:

  • Veekulu on oluline;
  • Tööprotsessis voolab vesi pideva joana mööda seinu alla maapinnale, tekitades lompe.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Call Now Button