6 PÕHJUST, MIKS TASUB VALIDA JUST MEID

1. Tellides teenuse meilt saate te 100% kvaliteeti ja tööteostuse garantii, kuna firmal OÜ Aknapesu on kehtiv kolmanda isiku vastutuskindlustuse poliis kindlustusseltsilt ERGO Insurance SE.


2. Seoses selle ohtliku eriala spetsiifikaga läbib meie personal regulaarselt tervise- ja ohutustehnikakontrolli ning tõstab oma töömeisterlikkuse ja oskuste taset.


3. Meie kollektiivis pole ühtegi alkoholi- ega narkosõltuvusega töötajat. Kogu personalil on terve eluviis ja töötajad on heas füüsilises vormis.


4. Kõik töötajad on seaduse silmis puhtad nagu prillikivid.

Kuna meie klientideks pole ainuüksi jõukad luksuseramute omanikud, vaid ka strateegilise tähendusega riigiobjektid, ei saa me endale lubada töötasuga kokkuhoiu eesmärgil võtta tööle kohtu poolt karistatud isikuid.


5. Meie professionaalid on alati korrektselt riietatud ja valmis klienti rõõmustama mitte ainult eeskujuliku teenusega, vaid ka viisaka suhtlusega eesti, vene ja inglise keeles.


6. Aknapesu OÜ on pereettevõte. Meile on kallis meie maine. Meie eesmärgiks pole teostatud töö kogus, vaid selle kvaliteet ja kliendi rahuldamine oma teenusega!

 

Lugupidamisega ja parimate soovidega
Aknapesu OÜ kollektiiv

Kirjutage meile

Täpse hinnapakkumise saamiseks näidake palun:
1. Akende mõõdud ja kogus.
2. Saatke akendest fotod.
3. Objekti asukoht.

NB! Ruutmeetrite arvestus toimub igalt pestud aknapoolelt ja kindlasti koos aknaraamidega.